Ανακοινώθηκαν οι αγωνιστικές και των τριών Κατηγοριών της ΕΠΣΑ.
Αναλυτικά οι τρεις πρώτες αγωνιστικές όλων των ομίλων:
Α’ Κατηγορία 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
2η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
3η Αγωνιστική
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
Α’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
3η Αγωνιστική
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ – ΙΑΣΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Β’ Κατηγορία 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
3η Αγωνιστική
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΨ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
3η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΕΥΚΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Β’ Κατηγορία 3ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
2η Αγωνιστική
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
3η Αγωνιστική
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
Γ’ Κατηγορία 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΦΟΒΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ
3η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Γ’ Κατηγορία 2ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΡΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
3η Αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Γ’ Κατηγορία 3ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ
2η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΛΑΤΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
3η Αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Γ’ Κατηγορία 4ος Όμιλος
1η Αγωνιστική
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
2η Αγωνιστική
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
3η Αγωνιστική
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Επιμέλεια: Μάνος Παντελίδης