15.9 C

Απίστευτο ξέσπασμα Λάρκιν κατά Λαμόνικα: «Το σφύριγμά του ήταν μια γ@@η μ@@α»

Η Μπαρτσελόνα πανηγύρισε νίκη στις λεπτομέρειες κόντρα στην Εφές στην Κωνσταντινούπολη (95-97) στην παράταση και η ένταση διατηρήθηκε για αρκετή ώρα μετά το τέλος της αναμέτρησης.

Ο Νίκολα Μίροτιτς αποβλήθηκε κατά τη διάρκεια της παράτασης με πέντε φάουλ, ενώ το ίδιο συνέβη λίγα λεπτά αργότερα και με τον Σέιν Λάρκιν ο οποίος ξέσπασε στο instagram για την απόφαση του Λαμόνικα στη συγκεκριμένη φάση και χρησιμοποίησε σκληρή γλώσσα.

«Δεν χρησιμοποιώ ποτέ το Instagram για τέτοια πράγματα, αλλά εδώ μιλάμε για μ@@ες. Απίστευτες! Δείτε πως αποβλήθηκα. Δείτε την συνέχεια του βίντεο και πείτε μου που έκανα το φάουλ. Ο διαιτητής σήκωσε το χέρι του πριν συμβεί κάτι. Ήθελε να σφυρίξει αυτό το σκ@@@ο φάουλ χαχα. Πείτε που σας παρακαλώ, που είναι το φάουλ; Ο αστέρας της αντίπαλης ομάδας είχε ήδη αποβληθεί, οπότε αυτός ο τύπος ήθελε να με πετάξει και εμένα έξω με ένα άθλιο σφύριγμα. Συγχαρητήρια στην Μπαρτσελόνα για τη νίκη της. Δεν θέλω να αφαιρέσω δόξα από τους παίκτες της, πήραν μια μεγάλη νίκη. Όμως, αυτό το σφύριγμα είναι μια γ@@@@ μ@@@ία», έγραψε φανερά εκνευρισμένος ο Λάρκιν με αποδέκτη τον Λουίτζι Λαμόνικα.