More

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (1/11)

    ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

    Πλούσια αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής.

    Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:

    ΚΑΝΑΛΙ
    ΩΡΑ
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
    ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
    ΑΓΩΝΑΣ
    13:30
    Α ΙΤΑΛΙΑΣ
    ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΜΙΛΑΝ
    14:00
    ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
    ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ – ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
    14:30
    Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
    ΒΙΡΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ ΚΙΚΕΡΣ – ΜΠΟΧΟΥΜ
    15:00
    ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
    ΑΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    15:30
    Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
    ΕΜΕΝ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
    16:00
    ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
    ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ – ΕΒΕΡΤΟΝ
    16:00
    Α ΙΤΑΛΙΑΣ
    ΣΠΕΤΣΙΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
    16:00
    Α ΙΤΑΛΙΑΣ
    ΤΟΡΙΝΟ – ΛΑΤΣΙΟ
    16:30
    Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
    ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
    17:00
    Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
    ΘΕΛΤΑ – ΣΟΣΙΕΔΑΔ
    17:15
    ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΟΚ
    17:45
    Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
    ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΝΤΕΝ ΧΑΓΚ
    18:30
    ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
    ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. – ΑΡΣΕΝΑΛ
    19:00
    Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
    ΧΕΡΤΑ – ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
    19:00
    Α ΙΤΑΛΙΑΣ
    ΡΟΜΑ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
    19:00
    Α ΙΤΑΛΙΑΣ
    ΝΑΠΟΛΙ – ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
    19:30
    Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
    ΓΡΑΝΑΔΑ – ΛΕΒΑΝΤΕ
    19:30
    ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
    ΑΕΚ – ΟΦΗ
    21:15
    ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
    ΤΟΤΕΝΑΜ – ΜΠΡΑΪΤΟΝ
    21:45
    Α ΙΤΑΛΙΑΣ
    ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΤΖΕΝΟΑ
    22:00
    Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
    ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΧΕΤΑΦΕ
    22:00
    Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
    ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. – ΤΟΝΤΕΛΑ
    22:00
    Α ΓΑΛΛΙΑΣ
    ΛΙΛ – ΛΥΩΝ
    22:40
    MLS
    ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ – ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    13:30
    ACB
    ΑΝΔΟΡΑ – ΣΑΡΑΓΟΣΑ
    19:00
    TBF
    ΕΦΕΣ – ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΜΕΤΣΕ
    19:30
    ACB
    ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
    19:30
    BASKET LEAGUE
    ΑΡΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
    14:30
    ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ
    ΡΑΪΝ ΝΕΚΑΡ – ΜΠΑΛΙΝΓΚΕΝ

    ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here

    ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

    ΑΠΟΨΗ

    Ολυμπιακός: Η χειρότερη δυνατή κλήρωση, αλλά το έχει ξανακάνει…

    Ο Παναγιώτης Γκαραγκάνης εξηγεί γιατί ήθελε ο Ολυμπιακός να αποφύγει την Άρσεναλ και τη σημασία της πρώτης αναμέτρησης στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης»