Το ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό για τα play off της Super League κλέβει την παράσταση στο σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα.
Δείτε αναλυτικά τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:
ΚΑΝΑΛΙ
|
ΩΡΑ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
---|---|---|---|---|
13:00
|
LEGA A
|
ΤΡΕΒΙΖΟ – ΣΑΣΑΡΙ
|
||
13:00
|
BSL
|
ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
|
||
13:00
|
VTB
|
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΑΣΤΑΝΑ
|
||
15:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΠΑΟΚ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
|
||
19:30
|
ACB
|
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
|
||
20:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
|
||
20:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΛΑΡΙΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
|
||
21:45
|
LEGA A
|
ΜΠΡΙΝΤΕΖΙ – ΜΙΛΑΝΟ
|
||
22:00
|
NBA
|
ΝΤΕΝΒΕΡ ΝΑΓΚΕΤΣ – ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ
|
||
3:00
|
NBA
|
ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ – Σ.Α. ΣΠΕΡΣ
|
||
13:15
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
|
||
13:30
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΙΝΤΕΡ – ΚΑΛΙΑΡΙ
|
||
14:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΜΠΕΡΝΛΙ – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
|
||
14:30
|
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΑΝΟΒΕΡΟ – ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΞΑΝΘΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΞΑΝΘΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΧΑΝΙΑ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
|
||
15:00
|
ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΡΗΣ – ΑΕΚ
|
||
15:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ
|
||
15:30
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΦΕΝΛΟ – ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΤΖΕΝΟΑ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΒΕΡΟΝΑ – ΛΑΤΣΙΟ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΝΑΠΟΛΙ
|
||
16:05
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ – ΛΕΣΤΕΡ
|
||
16:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΣΑΛΚΕ – ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
|
||
17:15
|
ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ
|
||
17:15
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΣΟΣΙΕΔΑΔ
|
||
17:45
|
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
|
ΒΑΑΛΒΑΪΚ – ΑΓΙΑΞ
|
||
18:30
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΤΟΤΕΝΑΜ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
|
||
19:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΡΟΜΑ – ΜΠΟΛΟΝΙΑ
|
||
19:00
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΚΟΛΩΝΙΑ – ΜΑΪΝΤΣ
|
||
19:00
|
Α ΡΩΣΙΑΣ
|
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
|
||
19:15
|
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
|
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ – ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
|
||
19:30
|
ΠΛΕΪ ΟΦ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
||
19:30
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ – ΓΡΑΝΑΔΑ
|
||
19:30
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΜΠΡΑΓΚΑ – ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ
|
||
21:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. – ΑΡΣΕΝΑΛ
|
||
21:45
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΑ
|
||
22:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΜΠΕΤΙΣ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
|
||
22:00
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. – ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ
|
||
22:00
|
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
|
ΛΥΩΝ – ΑΝΖΕ
|