Πλούσιο είναι το πρόγραμμα της Κυριακής (23/1) σε ό,τι αφορά τη Super League 1.
Οι «μεγάλοι» του πρωταθλήματος, πλην του Παναθηναϊκού που έπαιξε χθες και κέρδισε τον Ιωνικό εκτός έδρας, ρίχνονται στη μάχη της 19ης αγωνιστικής με στόχο τις νίκες που θα τους διατηρήσουν κοντά στους στόχους τους.
Η αρχή γίνεται στο Κλεάνθης Βικελίδης με τον αγώνα του Άρη και της Λαμίας στις 15:00, με το πρόγραμμα στην Ελλάδα να ολοκληρώνεται στις 19:30) με το ματς του Ολυμπιακού κόντρα στον ΠΑΣ στο Καραϊσκάκη.
Ενδιάμεσα στις 17:00 «ερυθρόλευκη» δράση θα υπάρχει και στη Basket League, εκεί όπου ο Ολυμπιακός θα αντιμετωπίσει τον Κολοσσό στην Ρόδο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων για σήμερα (23/1):
10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις
10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τόφας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα
12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Όπεν Τένις
13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS17 Brianconnet – Entrevaux 2 – Power Stage, Μόντε Κάρλο
13:15 Novasports 2HD Ναϊμέγκεν – Φέγενορντ Eredivisie
13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Φιορεντίνα Serie A
14:00 ΕΡΤ Sports 2 ΑΕΚ Β’ – Επισκοπή Super League 2
14:00 Novasports 4HD Μετς – Νις Ligue 1
14:30 Novasports 6HD Σταντάρ Λιέγης – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα
14:30 Novasports 3HD Ρέγκενσμπουργκ – Χόλσταϊν Κίελ Bundesliga 2
14:45 ΕΡΤ3 Καλαμάτα ΠΣ – Ρόδος Greek Super League 2
14:45 ΕΡΤ Sports 1 Παναθηναϊκός Β’ – Λεβαδειακός Super League 2
15:00 Novasports 1HD Γρανάδα – Οσασούνα La Liga
15:00 Novasports Prime Άρης – Λαμία Super League
15:30 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λέστερ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τορίνο – Σασουόλο Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπέτσια – Σαμπντόρια Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άρσεναλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νάπολι – Σαλερνιτάνα Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ
16:30 Novasports Start Λειψία – Βόλφσμπουργκ Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα
17:00 Novasports 6HD Σεν Ζιλουάζ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα
17:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Ολυμπιακός Basket League
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Βόλος ΝΠΣ – ΠΑΟΚ Super League
17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Έλτσε La Liga
17:15 Novasports 2HD Ατρόμητος – ΑΕΚ Super League
18:05 Novasports 4HD Μονπελιέ – Μονακό Ligue 1
18:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ
18:30 Novasports 3HD Χέρτα – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Έμπολι – Ρόμα Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa
19:30 Novasports Start Λέτσε – Κρεμονέζε Serie B
19:30 Novasports 5HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga
19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ – Χετάφε La Liga
19:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League
20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε – Πορτιμονένσε Liga Portugal
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζιελόνα Γκόρα – Ούνικς Καζάν VTB United League
20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο Megabolt – Περιστέρι Basket League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Γιουβέντους Serie A
21:45 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεν Ligue 1
22:00 Novasports 1HD Αλαβές – Μπαρτσελόνα La Liga
22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Φαμαλικάο Liga Portugal
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μπόστον Σέλτικς NBA