Πλούσιο το αγωνιστικό πρόγραμμα και αυτό το Σάββατο. Δείτε αναλυτικά τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:
ΚΑΝΑΛΙ
|
ΩΡΑ
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
---|---|---|---|---|
14:00
|
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
|
ΜΠΟΡΝΤΟ – ΜΕΤΣ
|
||
14:00
|
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΜΠΟΧΟΥΜ – ΒΟΥΡ. ΚΙΚΕΡΣ
|
||
14:30
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ – ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
|
||
14:30
|
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
|
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ – ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΧΑΝΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΧΑΝΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ
|
||
14:45
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
|
||
15:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΕΪΜΠΑΡ – ΟΥΕΣΚΑ
|
||
15:30
|
Α ΡΩΣΙΑΣ
|
ΖΕΝΙΤ – ΡΟΣΤΟΦ
|
||
16:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΣΠΕΤΣΙΑ – ΠΑΡΜΑ
|
||
16:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΜΠΑΓΕΡΝ – ΚΟΛΩΝΙΑ
|
||
16:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΑΡΜ. ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
|
||
16:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΧΕΡΤΑ
|
||
17:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ – ΜΠΡΑΪΤΟΝ
|
||
17:00
|
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
|
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ – ΚΑΡΝΤΙΦ
|
||
17:15
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ
|
||
17:15
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΣΕΒΙΛΛΗ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
|
||
18:00
|
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
|
ΝΤΙΖΟΝ – ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
|
||
18:00
|
Α ΡΩΣΙΑΣ
|
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ – ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
|
||
19:00
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΛΑΤΣΙΟ
|
||
19:30
|
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ
|
||
19:30
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΛΙΝΤΣ – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
|
||
19:30
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΑΛΑΒΕΣ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ
|
||
19:30
|
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
|
ΛΕΙΨΙΑ – ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
|
||
20:00
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ – ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
|
||
21:45
|
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
|
ΒΕΡΟΝΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
|
||
22:00
|
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
|
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ – ΓΟΥΛΒΣ
|
||
22:00
|
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
|
ΧΕΤΑΦΕ – ΒΑΛΕΝΘΙΑ
|
||
22:30
|
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
|
ΠΟΡΤΟ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
|
||
14:00
|
VTB
|
ΟΥΝΙΚΣ ΚΑΖΑΝ – ΝΙΖΝΙ
|
||
17:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕΚ
|
||
17:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΛΑΥΡΙΟ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ
|
||
19:00
|
BSL
|
ΤΟΦΑΣ – ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
|
||
20:00
|
BASKET LEAGUE
|
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
|
||
20:30
|
LEGA A
|
ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΒΑΡΕΖΕ
|
||
21:45
|
ACB
|
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ
|
||
23:00
|
NCAA
|
ΦΛΟΡΙΝΤΑ ΣΤΕΪΤ – ΝΟΡΘ ΚΑΡΟΛΑΪΝΑ
|
||
1:00
|
NCAA
|
ΛΟΥΙΣΒΙΛ – ΝΤΙΟΥΚ
|
||
3:30
|
NBA
|
ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ ΝΕΤΣ – ΝΤΑΛΑΣ ΜΑΒΕΡΙΚΣ
|
||
20:00
|
VOLLEY LEAGUE
|
ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΟΚ
|