Η επίσκεψη της ΑΕΚ στα Γιάννινα, η αναμέτρηση του Απόλλωνα Σμύρνης με τη Λαμία και του Αστέρα Τρίπολης με τον Ατρόμητο κλέβουν την παράσταση στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά όλοι οι αγώνες που θα έχουν σήμερα τηλεοπτική κάλυψη:
11:00 Novasports 6HD
Γαλλία – Αγγλία Davis Cup
12:30 ΕΡΤ3
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ
14:30 Novasports 2HD
Πρέστον – Φούλαμ EFL Championship
14:35 COSMOTE SPORT 5 HD
Rallycross Γερμανία 1 (World RX/RX2e)
14:45 ΕΡΤ3
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας Super League 2
14:45 ΕΡΤ Sports 1
Παναθηναϊκός Β’ – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2
15:00 Novasports 1HD
Αλαβές – Θέλτα La Liga
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Rallycross Μηχανοκίνητα
16:00 COSMOTE SPORT 9
Σαμπντόρια – Ελλάς Βερόνα Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Έμπολι – Φιορεντίνα Serie A
16:30 Novasports News
Γκρόιτερ Φιρτ – Χόφενχαϊμ Bundesliga
16:30 Novasports Start
Μπόχουμ – Φράιμπουργκ Bundesliga
16:30 Novasports 5HD
Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga
16:30 Novasports 4HD
Χέρτα – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 Novasports 3HD
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ
17:00 ΕΡΤ3
Καλαμάτα ΠΣ – Εργοτέλης Greek Super League 2
17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κρίσταλ Πάλας – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ
17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νόριτς – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ
17:00 Novasports 6HD
Σερβία – Γερμανία Davis Cup
17:15 Novasports 1HD
Βαλένθια – Βαγιεκάνο La Liga
17:15 Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Super League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A
19:15 Novasports 5HD
Αλμερία – Ουέσκα Β’ Ισπανίας
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία Super League
19:30 Novasports 3HD
Μπάγερν Μονάχου – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga
19:30 Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Χετάφε La Liga
19:30 Novasports Prime
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League
20:00 ΕΡΤ3
Α.Ο.Ν.Σ Μίλων – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών
21:30 Novasports 3HD
Χολστάιν Κίελ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Βενέτσια – Ίντερ Serie A
21:45 Novasports 4HD
Σαρλερουά – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Παλμέιρας – Φλαμένγκο Copa Libertadores
22:00 Novasports 2HD
Νις – Μετς Ligue 1
22:00 Novasports 1HD
Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα La Liga
22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπελενένσες – Μπενφίκα Liga Portugal