18.6 C
Athens

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

Η ΕΠΣΑ ανακοίνωσε του διαιτητές για τους αγώνες πρωταθλήματος των τριών κατηγοριών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/10/18 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/10/18 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.
ΡΟΥΦ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/10/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.
ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/10/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΑΣ Π.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/10/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/10/18 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/10/18 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
ΑΡΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/10/18 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/10/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/10/18 11:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/10/18 10:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/10/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/10/18 12:45 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

Super League: Ο «elite» Τόμας Μπογκνάρ στο αθηναϊκό ντέρμπι, Διαμαντόπουλος στο ΟΦΗ – Ολυμπιακός

Από το πάνω ράφι της UEFA επελέγη ο διαιτητής του ντέρμπι ΑΕΚ - Παναθηναϊκός. Συγκεκριμένα την αναμέτρηση στο ΟΑΚΑ (5/12, 19:30) θα διευθύνει ο Ούγγρος...

Η Euroleague όρισε την Πάντερ να διευθύνει τον αγώνα Ούνικς – Ολυμπιακός

Τους διαιτητές της αυριανής (3/12) αναμέτρησης της Ούνικς Κζάν με τον Ολυμπιακό γνωστοποίησε η Euroleague. Η διοργανώτρια Αρχή όρισε διαιτητές τους Άννε Πάντερ (Γερμανία), Κάρλος...

Κύπελλο Ελλάδος: Παπαδόπουλος στη Λεωφόρο, Φωτιάς στο «Βικελίδης»

Τους ορισμούς για το Κύπελλο Ελλάδος έκανε γνωστούς η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας, όσον αφορά την φάση των «16». Ο Γιάννης Παπαδόπουλος κλήθηκε να διευθύνει τον...

Κλάτενμπεργκ, το αξεπέραστο εμπόδιο για την παλιοπαρέα που κάνει κουμάντο στην ΕΠΟ

Ο Χρήστος Υφαντής αποτυπώνει την αγωνία που επικρατεί πίσω από τις φυλλωσιές ευκαλύπτων του Πάρκου Γουδή για το αν θα «πιεστεί» αποτελεσματικά ο Μαρκ Κλάτενμπεργκ προκειμένου να αποχωρήσει, αφήνοντας την ΚΕΔ στα χέρια των τροβαδούρων της εξυγίανσης

Ανέστης Δαλακούρας: Ο τίμιος στρατιώτης της πίσω ζώνης του Ολυμπιακού

Ο Ανδρέας Καταχανάς γράφει για την πολύτιμη συμβολή του Εβρίτη ακραίου στην υποδοχή των πρωταθλητών Ελλάδας, τις λύσεις και την ηρεμία που προσφέρει στο διάστημα της απουσίας του τραυματία Μιγιαΐλοβιτς

Δεύτερος ο Άρης, μάχη ΑΕΚ – ΠΑΟΚ για την 4η θέση: Η βαθμολογία της Super League χωρίς «φτιασίδια»

Από τη μια η αφαίρεση βαθμών του Άρη, από την άλλη οι τουλάχιστον δυο αλλοιώσεις αποτελεσμάτων υπέρ της ΑΕΚ. Δείτε πώς θα ήταν η βαθμολογία του πρωταθλήματος με καθαρά αγωνιστικά κριτήρια!