8.7 C
Athens

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

H ΕΠΣΑ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων των τριών κατηγοριών που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο

ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
ΙΑΣΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 13/10/18 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 13:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ Κυριακή 14/10/18 00:00 3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 14/10/18 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 13/10/18 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 14/10/18 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/10/18 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/10/18 16:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 14/10/18 16:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

Australian Open: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της πρεμιέρας, τα ξημερώματα της Δευτέρας το ματς της Σάκκαρη

Το Australian Open βρίσκεται προ των πυλών και μετά τη σημερινή (16/1) απόφαση για την οριστική απέλαση του Τζόκοβιτς από την Αυστραλία, η περίεργη...

Super League: Ανοίγει η αυλαία της 18ης αγωνιστικής με το βλέμμα στους… Θεσσαλονικείς

Με τέσσερις πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις ανοίγει σήμερα (15/1) το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής στη Super League 1 - Τα φώτα σε Τούμπα και Ριζούπολη

Επιβεβαιώθηκε η παρουσία Ρατσκόφσκι στο ντέρμπι «αιωνίων», αναλυτικά οι ορισμοί της 18ης αγωνιστικής

Επίσημη έγινε η παρουσία του Πολωνού διαιτητή στο ντέρμπι της 18ης αγωνιστικής στη Super League ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό - Διαιτητική τετράδα από Πολωνία διάλεξε η ΚΕΔ στη Λεωφόρο

Το πισώπλατο χτύπημα του ευεργετημένου Φωτιά στον ευεργέτη του, Κλάτενμπεργκ

Ο Χρήστος Υφαντής γράφει για το εκ προμελέτης διαιτητικό έγκλημα του Φωτιά στην Τούμπα, ο οποίος αποφάσισε με πλήρη συνείδηση να ντυθεί Βρούτος για να μαχαιρώσει πισώπλατα τον «Ιούλιο Καίσαρα» της ΚΕΔ

Ρούμπεν Σεμέδο, η πιο τοξική περίπτωση αθλητή στην ιστορία του Ολυμπιακού

Ο Γιώργος Χαλάς γράφει ΕΥΘΕΩΣ για τον πιο τοξικό παίκτη στην ιστορία του μεγαλύτερου ελληνικού συλλόγου, μετά και τις δηλώσεις του Πορτογάλου στόπερ σε ραδιοφωνικό σταθμό με τις οποίες αφήνει υπονοούμενα για εμπλοκή ανθρώπων του Ολυμπιακού στον ξυλοδαρμό του

Ο καθηγητής της ΑΣΟΕΕ και η αποτίμηση της ΚΑΕ Παναθηναϊκός τρεις μήνες πριν την αποχώρηση Γιαννακόπουλου

Ο καθηγητής της ΑΣΟΕΕ που έπεσε θύμα ξυλοδαρμού και κατηγορείται για σοβαρά αδικήματα, ήταν αυτός που έκανε την αποτίμηση της ΚΑΕ Παναθηναϊκός, ξεκινώντας τη διαδικασία τρεις μήνες πριν την αποχώρηση του Δ. Γιαννακόπουλου