16.7 C

Ολυμπιακός Β’: Ανησυχία για Μπα, αποχώρησε τραυματίας από την Λάρισα

Ο Ολυμπιακός Β’ κατάφερε να παραμείνει αήττητος στη Super League 2 παρόλο που βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 88ο λεπτό με 2-1 από τον Απόλλωνα Λάρισας, «κλέβοντας» τον βαθμό της ισοπαλίας με τέρμα του Μαρίνου στο 96′!

Οι Ερυθρόλευκοι παρουσιάστηκαν για άλλη μια φορά πολύ καλά διαβασμένοι και στάθηκαν όρθιοι σε μία δύσκολη έδρα, αλλά αποχωρούν από την Λάρισα με έντονες ανησυχίες για την κατάσταση του Αλγκασίμ Μπα, ο οποίος αποχώρησε με πρόβλημα τραυματισμού και έδειχνε να υποφέρει κατά την αντικατάστασή του στο 78ο λεπτό του αγώνα.

Πλέον, θα επανεξεταστεί από τους γιατρούς της ομάδας στον Πειραιά ώστε να διαπιστωθεί το μέγεθος της ζημιάς και το διάστημα της πιθανής του απουσίας.