21.3 C

Στο μπαλκόνι με καπνογόνα οι οπαδοί του ΠΑΣ μετά το «3 στα 3» με τον ΠΑΟ (vid)

Ο ΠΑΣ Γιάννινα έκανε το 3 στα 3 απέναντι στον Παναθηναϊκό, πήρε το τρίποντο με γκολ του Μιλιντσεάνου, δίνοντας απεριόριστη χαρά στους οπαδούς της ομάδας, οι οποίοι πανηγύρισαν βγαίνοντας στο μπαλκόνι με καπνογόνα.

Ο Άγιαξ της Ηπείρου απέκλεισε τον Παναθηναϊκό από τη διοργάνωση του Κυπέλλου, ωστόσο δεν σταματά να «πληγώνει» την ομάδα του Λάζλο Μπόλονι, η οποία έφυγε από τους Ζωσιμάδες γνωρίζοντας την ήττα με 1-0.

Μάλιστα, οι Πράσινοι έμειναν πίσω στο σκορ από το 19ο λεπτό της αναμέτρησης, χάρη στο γκολ του Μιλιντσέναου, χωρίς να μπορούν ωστόσο, να βρουν δίχτυα στα υπόλοιπα 69 λεπτά.

Κάποιοι από τους φίλους της ομάδας πανηγύρισαν με έξαλλο τρόπο τη νίκη του ΠΑΣ, καθώς βγήκαν στο μπαλκόνι και ζητωκραύγαζαν με καπνογόνα στα χέρια.