8.5 C
Athens

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγα λεπτά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων που θα γίνουν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ

Ανακοινώθηκαν πριν από λίγα λεπτά οι διαιτητές και το πρόγραμμα των αγώνων, οι οποίοι θα γίνουν το σαββατοκύριακο, για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ.

Να σημειώσουμε πως το παιχνίδι ανάμεσα σε Χαλκηδονικό και Ελαφρά Ταξιαρχία ματαιώθηκε, καθώς ο σύλλογος της Ελαφράς Ταξιαρχίας δεν συμπλήρωνε των αριθμό παικτών, για να παίξει τον αγώνα και το παιχνίδι το έχασε στα χαρτιά με σκορ 3-0.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ   ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ        Σάββατο            29/09/18              16:30   ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΟΥΦ   Σάββατο            29/09/18           16:30    ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ        ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄         Κυριακή             30/09/18              16:30   ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ            ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή             30/09/18           16:30              ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)       Κυριακή             30/09/18           16:30              ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ   ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)          Κυριακή             30/09/18              16:30   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ             Κυριακή             30/09/18           16:30              ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ     ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)        Κυριακή              30/09/18           16:30   ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ      ΗΦΑΙΣΤΟΥ         Σάββατο            29/09/18           16:30              ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄             Σάββατο            29/09/18              16:30   ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ      ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο            29/09/18           16:30              ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ    ΙΛΙΟΥ     Σάββατο            29/09/18           16:30   ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ              ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ       Κυριακή             30/09/18           11:00    ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.

ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ            ΙΛΙΟΥ    Κυριακή             30/09/18           16:30    ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ             ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)            Κυριακή             30/09/18              16:30   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ             ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)   Κυριακή              30/09/18           16:30   ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ             ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ     Σάββατο            29/09/18           16:30              ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ         ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο            29/09/18           16:30              ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.

ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο            29/09/18           16:30    ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ     ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄        Κυριακή             30/09/18           16:30              ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή             30/09/18           16:30    ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ         ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή             30/09/18           16:30              ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)            Κυριακή              30/09/18           16:30   ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ       ΗΦΑΙΣΤΟΥ         Κυριακή             30/09/18           16:30              ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)  Σάββατο              29/09/18           16:30   ΖΥΓΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.

ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ        ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ)         Σάββατο            29/09/18           16:30              ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ             ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        Σάββατο            29/09/18           16:30              ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.

ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ         ΥΜΗΤΤΟΥ          Σάββατο            29/09/18           16:30   ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.

ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ           ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο            29/09/18           16:30              ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ         ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή             30/09/18           16:30              ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ     ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)        Κυριακή              30/09/18           16:30   ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ              ΓΟΥΔΗ  Κυριακή             30/09/18           16:30    ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ          ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)         Σάββατο            29/09/18           16:30              ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ         ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο            29/09/18           16:30              ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ     ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ         Σάββατο            29/09/18           16:30    ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ        Σάββατο            29/09/18           16:30   ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ           ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ      Κυριακή             30/09/18           11:00    ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)           Κυριακή             30/09/18           11:00              ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ          ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄           Κυριακή             30/09/18           16:30              ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή             30/09/18           16:30    ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ       ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)       Σάββατο            29/09/18              16:30   ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄           Σάββατο            29/09/18              16:30   ΙΣΣΑ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ        ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)            Κυριακή              30/09/18           11:00   ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ         Κυριακή             30/09/18           11:00   ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.

ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)         Κυριακή              30/09/18           16:30   ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ         ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ        Κυριακή             30/09/18           16:30              ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΟΡΦΗ Χ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ            ΝΗΑΡ. ΗΣΤ         Σάββατο            29/09/18           16:30   ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ           ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή              30/09/18           11:00   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ          ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή             30/09/18           11:00   ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή             30/09/18           11:00                 3-0 α.α.

ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή             30/09/18           12:00              ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.

ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ    ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ       Κυριακή             30/09/18           16:30    ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)            Σάββατο            29/09/18           16:30              ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)         Κυριακή             30/09/18           11:00              ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ       ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)  Κυριακή              30/09/18           11:00   ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ     ΥΜΗΤΤΟΥ          Κυριακή             30/09/18           11:00              ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ            ΝΗΑΡ. ΗΣΤ         Κυριακή             30/09/18           11:30              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ            ΡΟΥΦ   Κυριακή             30/09/18           14:00    ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

(1η αγωνιστική)

ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο            29/09/18           16:30              ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ     ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο            29/09/18           16:30   ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ    ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ        Κυριακή             30/09/18           11:00   ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ  ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή             30/09/18           11:00    ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ        Κυριακή             30/09/18           16:30              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.

ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ          ΡΟΥΦ   Κυριακή             30/09/18           16:45    ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.

«Έκλεισε» Μπεξάρι ο Άγιος Δημήτριος

Τα καλύτερα για το τέλος τα άφησε μεταγραφικά η διοίκηση του Αγίου Δημητρίου υπό τον δραστήριο βέβαια πρόεδρο Μανώλη Τζινευράκη. Από τη διοίκηση των κυανέρυθρων...

Εποχή Σπύρου Λουκά στον Άγιο Δημήτριο

Η δεύτερη διαδοχική ήττα που γνώρισε ο Άγιος Δημήτριος στο πρωτάθλημα του τρίτου ομίλου της Β’ Κατηγορίας, αυτή τη φορά από τη Λυκόβρυση με...

Επέστρεψε ο Βασίλης Ασωνίτης στον Φωστήρα Ηλιούπολης

Με τη φανέλα του Φωστήρα Ηλιούπολης θα φιγουράρει εκ νέου ο Βασίλης Ασωνίτης. Ο έμπειρος αμυντικός, ο οποίος μόλις το προηγούμενο καλοκαίρι είχε  αποχωρήσει από...

Ανάλυση φάσεων τέλος: Ο Φωτιάς, η Τούμπα και η διόλου τυχαία συγκυρία της αναδίπλωσης Κλάτενμπεργκ

Ο Χρήστος Υφαντής αποκαλύπτει το παρασκήνιο πίσω από την «οργανωμένη αναδίπλωση» Κλάτενμπεργκ για και αναλύει τα δεδομένα που έπαιξαν ρόλο στην απόφαση ακύρωσης της καθιερωμένης ανάλυσης και κριτικής διαιτητικών αποφάσεων

Κορωνοϊός: Το μυστήριο με τις ρωσικές ομάδες, η υπεράνω… κρουσμάτων ΤΣΣΚΑ και η περίπτωση του Γιόβιτς

Ο Insider γράφει για την καθυστερημένη εμφάνιση κρουσμάτων κορωνοϊού σε Ούνικς και Ζενίτ, την παραδόξως «απρόσβλητη» μέχρι στιγμής ΤΣΣΚΑ, αλλά και μια ιστορία με τον Γιόβιτς κατά την παρουσία του στη Χίμκι

Ολυμπιακός: Η υπερβολική αυστηρότητα σε μία σεζόν ειδικών συνθηκών

Η εικόνα του Ολυμπιακού ήταν κακή σε ένα ντέρμπι που έχει ήδη ξεχαστεί, αλλά ο μηδενισμός που παρατηρείται δεν βοηθάει την ομάδα. Γράφει ο Παναγιώτης Γκαραγκάνης